Jsme tu pro Vás již 16 let
Děkujeme za důvěru

  608 448 233
  info@hk-leasing.cz

GARANCE NEJNIŽŠÍ SPLÁTKY při koupi auta na úvěr nebo leasing?

06. 04. 2013

V posledních dnech vyrostli jako houby po dešti nabídky finančních společností s takzvanou GARANCÍ nejnižší splátky, nebo překonáme jakoukoliv konkurenční nabídku úvěru.

Většina takto postavených reklamních TAHÁKŮ má následně řadu specifických podmínek!!

  • Tou nejzásadnější je, že si klient na nejnižší sazbu šáhne až v případě  vyhodnocení žádosti o financování, což ve finále znamená, že se může lišit od prvotní nabídky a to i výrazně? Jenže klient je již pasivně zavázán a většinou podlehne prodejci aniž by zkusil štěstí jinde. 
  • Další neméně důležitá skutečnost, je podmínka sjednání povinného a havarijního pojištění ve splátkách, což znamená, že  pojištění JE TABULKOVÉ a nezohledňuje případné bonusy a slevy za bezeškodní průběh. Což pro financující společnost znamená větší zisk čímž si kompenzuje nižší výnos z úvěru.
  • Ve zkratce tedy klient získá úrokovou sazbu například  6,5% p.a., ale výsledné RPSN může být klidně i 13,5%. JEDINÝ KDO VYDĚLÁ JE OPĚT FINANCUJÍCÍ SPOLEČNOST!

 

„KDYŽ PTÁČKA LAPAJÍ PĚKNĚ MU ZPÍVAJÍ “   (Letité a pravdomluvné pořekadlo)

Proto odložte nákup vozidla o pár hodin  a  SJEDNEJTE SI ÚVĚR U NÁS, ušetřit můžete tisíce. Jít do autosalonu nebo autobazaru s vlastní financování je normální a většině z vás se jistě bohatě vyplatí!

U nás máte jistotu, že nízkou splátku získáte vždy bez jakýchkoliv podmínek ! Překonat konkurenční nabídku je i pro nás hračkou!