Jsme tu pro Vás již 16 let
Děkujeme za důvěru

  608 448 233
  info@hk-leasing.cz

ZPĚTNÝ LEASING

Pár slov na úvod

Jistě mi dáte za pravdu, že mnozí z Vás se již někdy dostal do špatné finanční situace. Zpětný leasing je unikátní produkt pro získání financí a vyhnutí se případné platební neschopnosti !

PROČ S NÁMI ?
Jsme profesionálové ve svém oboru a máme vás rádi

JSME TU PRO VÁS
Nikam nemusíte jezdit a nic složitě vyřizovat

POCTIVÉ PODMÍNKY
Získejte i Vy optimální formu financování

Proč zpětný leasing ?

Jistě mi dáte za pravdu, že mnozí z Vás se již někdy dostal do špatné finanční situace, buď tím, že vám nebyla včas uhrazena faktura, firma co vám dluží zkrachovala a peníze na které jste čekali už nedorazí nebo došlo k jiné nepředvídatelné komplikaci, které vám brání uspokojit svoje vlastní závazky a tím se nedostat do platební neschopnosti !

Jak z toho ven? Pokud jde o nějaké drobné peníze určitě vám vypomůže rodina, jenže ve většině podnikatelských subjektů se jedná o statisícové častky a tady jste už v druhotné pasti! CO TĚĎ ? Jít do banky a žebrat o úvěr? Cesta je spletitá, byrokratická s minimální šancí na úspěch, však to znáte, půjčit podnikateli je pro ně rizikové.

Pokud podnikáte v autodopravě nebo stavebnictví máte možná vyhráno, vlastníte-li tahač, návěs, bagr popřípadě jinou dopravní techniku a stroje s SPZ lze ji použít k získání potřebné hotovosti a to je právě formou zpětného financování neboli zpětný leasing. Podstata tohoto produktu je obdobou klasického finančního leasingu jen s tím rozdílem, že dodavatelem a nájemce jste pouze vy. Pokud potřebujete peníze na kratší dobu 1-3 roky je výhodnější zpětný úvěr, na delší dobu až 5 let se vám vyplatí více zpětný leasing. Kolik můžete získat peněz? Je to různé vycházíme z aktuální prodejní ceny předmětu financování, mínus odpočet za akontaci a první splátku, v řeči laika získáte až 80% z hodnoty vozidla nebo stroje. Cena zpětného leasingu se nijak nevymyká od běžných leasingových sazeb takže vás to nezruinuje. Následně provedeme ověření.

Po schválení financování podepíšeme smluvní dokumentaci, tzn. leasingovou nebo úvěrovou smlouvu a na základě vystavené faktury a změny vlastníka v technickém průkazu uvolníme finanční prostředky. Jeden den podepíšete a druhý den můžete mít po starostech.

Jak získat financování ?

Zpravidla se jedná o ekonomické údaje a osobní doklady. U nás máte jistotu, že schvalování provádí lidé a nikoliv automat. Naší snahou je vyhovět vašemu požadavku!

SEZNAM PODKLADŮ
Řádně vyplněná a podepsaná žádost (Obdržíte emailem)
Občanský a druhý doklad totožnosti
Daňové přiznání za předcházející rok + rozvaha a výsledovka
Průběžná rozvaha a výsledovka běžného roku
Kopie technického průkazu a několik fotek předmětu financování