Jsme tu pro Vás již 16 let
Děkujeme za důvěru

  608 448 233
  info@hk-leasing.cz

ZPĚTNÝ LEASING

Jistě mi dáte za pravdu, že mnozí z Vás se již někdy dostal do špatné finanční situace, buď tím, že vám nebyla včas uhrazena faktura, firma co vám dluží zkrachovala a peníze na které jste čekali už nedorazí nebo došlo k jiné nepředvídatelné komplikaci, které vám brání uspokojit svoje vlastní závazky a tím se nedostat do platební neschopnosti !

Jak z toho ven? Pokud jde o nějaké drobné peníze určitě vám vypomůže rodina, jenže ve většině podnikatelských subjektů se jedná o statisícové častky a tady jste už v druhotné pasti! CO TĚĎ ? Jít do banky a žebrat o úvěr? Cesta je spletitá, byrokratická s minimální šancí na úspěch, však to znáte, půjčit podnikateli je pro ně rizikové.

Pokud podnikáte v autodopravě nebo stavebnictví máte možná vyhráno, vlastníte-li tahač, návěs, bagr popřípadě jinou dopravní techniku a stroje s SPZ lze ji použít k získání potřebné hotovosti a to je právě formou zpětného financování.Podstata tohoto produktu je obdobou klasického finančního leasingu jen s tím rozdílem, že dodavatelem a nájemce jste pouze vy. Pokud potřebujete peníze na kratší dobu 1-3 roky je výhodnější zpětný úvěr, na delší dobu až 5 let se vám vyplatí více leasing. Kolik můžete získat peněz? Je to různé vycházíme z aktuální prodejní ceny předmětu financování, mínus odpočet za akontaci a první splátku, v řeči laika získáte až 80% z hodnoty vozidla nebo stroje. Cena zpětného leasingu se nijak výrazně nevymyká od běžných leasingových sazeb takže vás to nezruinuje. Následně provedeme ověření. Po schválení financování podepíšeme smluvní dokumentaci a na základě vystavené faktury a změny vlastníka v technickém průkazu uvolníme finanční prostředky. Jeden den podepíšete a druhý den můžete mít po starostech.

ZPĚTNÝ LEASING POMŮŽE

PROČ S NÁMI ?
Refinancování nabízíme jako jedni z mála

JSME TU PRO VÁS
Nikam nemusíte jezdit a nic složitě vyřizovat

POCTIVÉ PODMÍNKY
Získejte i Vy férovou formu financování