Jsme tu pro Vás již 16 let
Děkujeme za důvěru

  608 448 233
  info@hk-leasing.cz

ZPĚTNÝ LEASING

POTŘEBUJETE FINANČNÍ INJEKCI A BANKA SE K VÁM OTOČILA ZÁDY ? Nejlepší alternativou k získání finančních prostředků se může stát zpětný leasing na auto i stroje

Základní informace

Jistě mi dáte za pravdu, že mnozí z Vás se již někdy dostal do špatné finanční situace, buď tím, že vám nebyla včas uhrazena faktura, firma co vám dluží zkrachovala a peníze na které jste čekali už nedorazí nebo došlo k jiné nepředvídatelné komplikaci, které vám brání uspokojit svoje vlastní závazky a tím se nedostat do platební neschopnosti!

Jak z toho ven?

Pokud podnikáte v autodopravě nebo stavebnictví máte asi vyhráno, vlastníte-li tahač, návěs, bagr popřípadě jinou dopravní techniku a stroje s SPZ lze ji použít k získání potřebné hotovosti a to je právě formou zpětného financování.

Podstata ZPĚTNÉHO LEASINGU je obdobou klasického finančního leasingu jen s tím rozdílem, že dodavatelem a nájemce jste pouze vy. Pokud potřebujete peníze na kratší dobu 1-3 roky je výhodnější zpětný úvěr, na delší dobu až 5 let se vám vyplatí více leasing. Kolik můžete získat peněz? Je to různé vycházíme z aktuální prodejní ceny předmětu financování, mínus odpočet za akontaci a první splátku, v řeči laika získáte až 80% z hodnoty vozidla nebo stroje.

Cena zpětného leasingu se nijak výrazně nevymyká od běžných leasingových sazeb takže vás to nezruinuje. Následně provedeme ověření. Po schválení zpětného financování podepíšeme smluvní dokumentaci a na základě Vámi vystavené faktury a změny vlastníka v technickém průkazu uvolníme finanční prostředky. Jeden den podepíšete a druhý den můžete mít po starostech.

Zpětný leasing a zpětný úvěr na auto i stroje

Jaký předmět na zpětný leasing

Zpětný leasing můžete využít na předměty s technickým průkazem a stářím do 10 let a cenou nad 350.000 Kč

  • tahač, návěs, nákladní automobily
  • přívěsy (klasická nákladní doprava, speciální přívěsy na dřevo atd.)
  • traktory, kombajny, obraceče, ostřikovače, krmné vozy, atd
  • osobní automobily i luxusní značky
  • stavební stroje

Klikněte si pro zpětný leasing